1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Dota 2

Дискусија во форумот 'Игри' започната од Dzalek, 27 Февруари 2012.

 1. Dzalek

  Dzalek
  Intern

  17
  1
  26 Февруари 2012
  Машко
  Здраво!

  Ќе го кажам она што го имам на ум, на наједноставен начин. Кога велам наједноставен, логички, ќе бидам директен колку и тоа да биде себично од моја страна. Да навистина себично е, но вие сте ми единствена опција во моментов.
  Како што повеќето од вас знаат, за да имате пристап кон Dota 2, потребно вие е Steam Account и Dota 2 Beta Key. Она што мене ми недостасува е Beta Key. Доколку имате вишок клуч, би ве замолил да ми го дадете. Мојата среќа за да добијам клуч сум ја испробал безброј пати, па решив да се обратам кај вас. Навистина се чувствувам патетично барајќи го ова! Немојте да ме сватите погрешно, ова го правам од лични потреби и ветувам дека ќе ја играм играта со задоволство. Можеби не секојдневно но ќе бидам активен. Доколку имате некое прашање, дури и да е вон темава, ќе најдам начин да ви го одговорам.
  Ви благодарам на вашето драгоцено време. Поздрав :) !
   
 2. Nickmkd

  Nickmkd
  Intern

  14
  2
  11 ноември 2011
  Abe ustel li igrate dota zemi igra League of legends ta e orginalnata dota
   
 3. Sephiroth

  Sephiroth
  Баниран/a

  3,492
  2,518
  14 Мај 2008
  Машко
  Dota 2 е бљувотина. Крајно разочаран.
   
 4. CHIMPANZEE

  CHIMPANZEE
  Gaining Experience

  361
  111
  23 Февруари 2011
  Машко
  И не е толку лоша само што морам да ја играм на low, иначе да имав би ти продал еден за ефтино :)
   
 5. Dzalek

  Dzalek
  Intern

  17
  1
  26 Февруари 2012
  Машко
  Абе играм јас Lol 30 левел сум. Адниме ако сакаш Egeec. Вчера пак почнав да играм по кратката пауза од 1 месец... Благодарам на времето.
   
 6. Dzalek

  Dzalek
  Intern

  17
  1
  26 Февруари 2012
  Машко
  Брат види, ако збориме за навистина поволна цена, би купил, али некако глупаво е да се дава пари за игра која е во нејзината бета верзија... А имам слушнато и дека бета клуч е продаден за 50 долари. Јас во овој пост, само побарав доколку некој е во можност да ми даде, да ја врати услугата. Поздрав
   
 7. CHIMPANZEE

  CHIMPANZEE
  Gaining Experience

  361
  111
  23 Февруари 2011
  Машко
  Абе друже да имав јас ќе ти дадев за нешто ситно 200-300.. Ама немам :)
   
Слични теми
 1. _EAX
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,770
 2. [W*O*R*I*X]
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,345
 3. Happy

  Dota 2

  Happy, 17 Август 2011, Во форумот: Игри
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  970
 4. DaVoRkNe
  Одговори:
  701
  Прегледи:
  52,909
 5. lakimens

  Dota 2

  lakimens, 28 Мај 2012, Во форумот: Игри
  Одговори:
  21
  Прегледи:
  1,582
Вчитување...

Сподели

Вчитување...