1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј

Dota 2

Дискусија во форумот 'Игри' започната од Dzalek, 27 Февруари 2012.

1. Dzalek

Dzalek
    Intern

17
    1
    26 Февруари 2012
    Машко
    Здраво!

Ќе го кажам она што го имам на ум, на наједноставен начин. Кога велам наједноставен, логички, ќе бидам директен колку и тоа да биде себично од моја страна. Да навистина себично е, но вие сте ми единствена опција во моментов.
    Како што повеќето од вас знаат, за да имате пристап кон Dota 2, потребно вие е Steam Account и Dota 2 Beta Key. Она што мене ми недостасува е Beta Key. Доколку имате вишок клуч, би ве замолил да ми го дадете. Мојата среќа за да добијам клуч сум ја испробал безброј пати, па решив да се обратам кај вас. Навистина се чувствувам патетично барајќи го ова! Немојте да ме сватите погрешно, ова го правам од лични потреби и ветувам дека ќе ја играм играта со задоволство. Можеби не секојдневно но ќе бидам активен. Доколку имате некое прашање, дури и да е вон темава, ќе најдам начин да ви го одговорам.
    Ви благодарам на вашето драгоцено време. Поздрав :) !

2. Nickmkd

Nickmkd
    Intern

14
    2
    11 ноември 2011
    Abe ustel li igrate dota zemi igra League of legends ta e orginalnata dota

3. Sephiroth

Sephiroth
    Unstoppable

3,493
    2,485
    14 Мај 2008
    Машко
    Dota 2 е бљувотина. Крајно разочаран.

4. CHIMPANZEE

CHIMPANZEE
    Gaining Experience

362
    111
    23 Февруари 2011
    Машко
    И не е толку лоша само што морам да ја играм на low, иначе да имав би ти продал еден за ефтино :)

5. Dzalek

Dzalek
    Intern

17
    1
    26 Февруари 2012
    Машко
    Абе играм јас Lol 30 левел сум. Адниме ако сакаш Egeec. Вчера пак почнав да играм по кратката пауза од 1 месец... Благодарам на времето.

6. Dzalek

Dzalek
    Intern

17
    1
    26 Февруари 2012
    Машко
    Брат види, ако збориме за навистина поволна цена, би купил, али некако глупаво е да се дава пари за игра која е во нејзината бета верзија... А имам слушнато и дека бета клуч е продаден за 50 долари. Јас во овој пост, само побарав доколку некој е во можност да ми даде, да ја врати услугата. Поздрав

7. CHIMPANZEE

CHIMPANZEE
    Gaining Experience

362
    111
    23 Февруари 2011
    Машко
    Абе друже да имав јас ќе ти дадев за нешто ситно 200-300.. Ама немам :)

Слични теми
  1. _EAX
    Одговори:
    3
    Прегледи:
    1,732
  2. [W*O*R*I*X]
    Одговори:
    4
    Прегледи:
    1,310
  3. Happy