• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

dota 2 сауна за

  • Ја почнал/а темата
  • #1

bristlebac

Intern
21 декември 2020
21
8
Skopje
ајде пишете имиња од стем да направиме некој тимови
или предложете нешто ... DOTA 2.jpg
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
42,655
Мислења
829,825
Членови
28,661
Најнов член
Zokibebrat
На врв Дно