• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

DOS/DDOS

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #6

Ivan_hacker

Intern
23 јули 2007
3
0
? . ?

a toa program li e ili, kako mozam da imam pristap do nego i da gu ucam, malce po malce ? :) fala odnapred
 

mount_doom

Баниран/a
4 јануари 2008
12
0
hahaha..Ping of Death e uste od vremeto na dedo mi :D - ako sakash da pravish DDoS, zemi go BlackEnergy bot - ima povekje verzii ne znam koja e najnova.
 

Cigo

Intern
30 јануари 2008
49
0
DAvOR.info
Точно , во право си - само што некогаш знае и Перл да биде корисен , бај д' веј - ./udp.pl xx.xxx.xx.xxx 53 0
:):)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,211
Мислења
858,224
Членови
29,734
Најнов член
Анита Јан
На врв Дно