1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Дополнителни активности за тепање време

Дискусија во форумот 'Генерална ИТ дискусија' започната од Melisandre, 22 Март 2020.

 1. StalkeR

  StalkeR
  Unstoppable

  4,181
  3,926
  5 Декември 2009
  Машко
  Како дополнително за тепање време, почнав да играм хант со моите дома... :D
   
 2. Pane24

  Pane24
  Unbeatable

  4,599
  4,067
  31 oктомври 2012
  Машко
  Копач на етериум
  Оваа ?
   
  На Melisandre и hipo им се допаѓа ова.
 3. Melisandre

  Melisandre
  Gaining Experience

  143
  263
  6 Мај 2019
  Женско
  Благодарам на препораката, а јас ти препорачувам да научиш да наоѓаш замерки онаму каде се реално потребни, а не по твое субјективно мислење.
  А ако ти пречи тебе тоа што во животот сум прочитала некоја книга плус и на странски јазик, и секојневната комуникација ми е на ниво да ми е скоро ко мајчин, со тоа што користењето си доаѓа природно, тоа е твој и само твој проблем.
  Особено на IT сајт каде добар дел од терминологијата не е на македонски.
   
  gOJDO, M.Pix и на zipi123 им се допаѓа ова.
 4. goranzoran

  goranzoran
  Unstoppable

  3,199
  2,719
  21 Јануари 2011
  Машко
  20200328_234656.jpg
  20200328_234833.jpg
  20200328_234512.jpg
  Лазањи како дополнителна активност пред спиење.
   
  Последна промена: 28 Март 2020
  На Melisandre му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Avid

  Avid
  Guru

  4,514
  6,825
  21 Јануари 2009
  Да се изгледа TROM и да се промени малку начинот на кој го гледаме светот.
   
  На WeiWuWei и RoninMK им се допаѓа ова.
 6. Маша

  Маша
  On your way to fame

  269
  607
  24 Април 2007
  Женско
  Темава стана све, само не "Генерална ИТ дискусија" ;)
   
  На Banjifiko му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Melisandre

  Melisandre
  Gaining Experience

  143
  263
  6 Мај 2019
  Женско
  Доколку смета администраторот за сходно, може да ја премести соодветно. :cool:
   
  На gOJDO му/ѝ се допаѓа ова.
 8. goranzoran

  goranzoran
  Unstoppable

  3,199
  2,719
  21 Јануари 2011
  Машко
  Добро момче, наместо да коментираш офтопик за нашите "офтопици" пиши нешто онтопик.
   
  На Melisandre му/ѝ се допаѓа ова.
 9. smole

  smole
  Unstoppable

  3,215
  3,737
  18 Април 2007
  Малце не е момче.
   
 10. spiritBreaker

  spiritBreaker
  Unstoppable

  2,870
  3,304
  27 oктомври 2015
  Машко
  g4m3R

Сподели

Вчитување...