• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Don't try this at home

Статус
Затворена за нови мислења.

A^1^T^E^A^M

Баниран/a
18 април 2007
393
2
brmbrm.blog.com.mk
игрицата е закон... само каков ли ефект има... кога ја уклчив гледам почна ова да се врти и си викам што се побркува оваа :rofl:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43.670
Мислења
889.399
Членови
31.512
Огласи
36
Најнов член
sekuloskip
На врв Дно