• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Донација

  • Ја почнал/а темата
  • #1

WondeR

Intern
15 ноември 2007
9
0
Здраво.
Од Штип сум и имам сестра по име Ивона која има 5 месеци.
Таа е оперирана во Софија од срце и потребна е втора операција.За втората операција потребни се прилично голема сума на пари па би сакал да ве замолам кој од вас сака да донира.
Еве информации за донација:
Број на T-Mobile-070-143-115,овде можат да донираат само корисници со 070.
Број на Cosmofon-075-143-103,овде можат да донираат само корисници со 075,и без Frog.
Со јавување на на некој од овие два броја,донирате 100 денари.
Жиро сметка 200001586405795
Примач Соња Кареска
Стопанска банка
Македонија

Благодарам.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,555
Мислења
823,209
Членови
28,061
Најнов член
Viktorofski
На врв Дно