Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Offtopic Домашно кино Philips HTD3540 300W

Статус
Затворена за нови мислења.

StalkeR

Guru
5 декември 2009
5.420
6.594
StalkeR додаде нов оглас:

Домашно кино Philips HTD3540 300W - 8.300 ден.

Се продава домашното кино, купено пред 5 години од кои последниве 3 години не е вклучено воопшто.

Целосно функционално, со забелешка на вуферот кој е оштетен малку.

Без замени.

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.096
Мислења
974.499
Членови
35.404
Најнов член
altin
На врв Дно