1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Домашно аудио студио

Дискусија во форумот 'Видео и аудио продукција' започната од imperial, 18 Април 2019.

Тагови:
 1. joe_te

  joe_te
  Intern

  6
  6
  18 ноември 2015
  Машко
  колку ти е буџетот за студиски слушалки ?
   
 2. Oliver!

  Oliver!
  Gaining Experience

  516
  410
  26 Април 2012
  Машко
  Шпекулатор
  Извинете сите што исчезнав, ќе се вратам во тек полека :)

  AKG К99 се многу мали, пробај со K271 или слично, доколку дозволува буџетот.
  (не можам да најдам линк од продавница кај нас)

  Или нешто вакво:
  Beyerdynamic DT770 PRO
   
  На imperial му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели

Вчитување...