• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Домашни миленици

AMD_fan

Gaining Experience
10 ноември 2007
3,646
139
Закон се, нема што. Јас ги гледав пред некој ден, по препорака на @sonic. :LOL::LOL::LOL:
 

genius

Gaining Experience
6 ноември 2007
360
235
genius's setup  
Processor & Cooler
Intel Core i3 4150
Storage
Western Digital 1TB EZEX + Western Digital 250GB
RAM
8GB DDR3 Kingston
Video card
Asus HD7750 1GB DDR5
Audio
Samson SR850
Monitor
LG 24' IPS + Samsung 19'
OS
Ubuntu 16.04 + Windows 8.1
medo1.JPG :bravo:
 

filipvselena

Gaining Experience
7 април 2007
2,801
78
Еве една слика од моите 2 папагалчиња многу си ги сакам од првиот ден.ор рано наутро до вечер само цврчат се надвикуваат.Иначе ги имам 7 години и се супер.Господ да им даде здравје
 

StarBuck

Intern
16 февруари 2008
1,295
48
Еве ова е дури и поврзано со форумов, дека спие на лап-топ :)

[ame="http://www.youtube.com/watch?v=0CB2kE9LUlI&feature=related"]YouTube - Kitty in Deep Sleep[/ame]
 

StarBuck

Intern
16 февруари 2008
1,295
48
Ахахаха алал да и е на мачкава... Баш сеа ме праша мојов мачор кога ќе му купам крава :)
 

StarBuck

Intern
16 февруари 2008
1,295
48
@StarBuck
Што мајка бара мачево у шољата?!
Абе мачето обожава вода... Кога се бањам ми рипа во туш кабина, дур го бањам него преде, итн итн :LOL:
И си влага у шоља ако го заборавам капакот да си буричка унутра со тоа шапите у вода :LOL::LOL::LOL:
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,038
Мислења
855,000
Членови
29,644
Најнов член
Ogi1990
На врв Дно