• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Домашен Буџет?

  • Ја почнал/а темата
  • #1

GokoMKD

Intern
14 април 2007
39
0
МИ треба програмава дали може да ми кажете линк или од каде да ја најдам ?? ТнХ:bravo:
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,510
Мислења
822,256
Членови
28,047
Најнов член
xdejanx
На врв Дно