• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Позајмица долг HDMI, 3 метри најмалку

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Blahah

Gaining Experience
13 јануари 2018
118
63
Здраво дечки ако случајно има некој долг хдми кабел и желба да ми го позајми на ден-два, би ми завршило работа ептен.
3 метри би требало да ми се доста ама што подолг тоа подобро, да не купувам само за проба ми е.

p.s ќе бидам нежен со него
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,050
Мислења
837,603
Членови
28,980
Најнов член
Silencio
На врв Дно