• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Dokolku sakate tutoriali

  • Ја почнал/а темата kole
  • Време на почнување
Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #4

kole

Intern
15 мај 2007
27
0
Ne znam dali ima za simnuvanje. Ke vidam pa ako ima ke vi kazam.
 

Dark_Crow

Intern
10 април 2007
89
0
www.myspace.com
tutorialized.com нема готови туторијали туку ги собира нив од други сајтови и корисниците можат да постираат туториали ако сакаат.
Единствена опција за симнување е Copy - Paste :pPP
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,032
Мислења
854,811
Членови
29,640
Најнов член
Hellena09
На врв Дно