1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Doge Coin

Дискусија во форумот 'Дигитални Крипто-валути' започната од Кристијан Николовски, 30 Март 2020.

 1. Кристијан Николовски

  Кристијан Николовски
  Intern

  16
  0
  2 Мај 2016
  Машко
  Здраво
  Слушнав нешто како со бот може да се заработат коинци, поточно преку оваа страна Seuntjies DiceBot

  Дали некој има искуство и се разбира околуу оваа
  Секако, секому ќе му бидне корисна оваа информација
   
 2. Pane24

  Pane24
  Unbeatable

  4,579
  4,028
  31 oктомври 2012
  Машко
  Копач на етериум
  Ботов ок е се понаша со ситни заработки за 1-2 месеца. Али... Ако се десе некој краш на берза ојде све у курац цела заработка бидеќи ботовите не се програмирани за такви крашеви како да реагираат и све у минуси влегуваат.
   
Слични теми
 1. viksa86
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  659
 2. xenon
  Одговори:
  53
  Прегледи:
  4,731
Вчитување...

Сподели

Вчитување...