Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Додавње линкови во еден линк во Xenforo

Miki98

Gaining Experience
13 јануари 2021
521
306
Macedonia Pehchevo [2326]
www.balkan77.com
Здраво ит Другари
Сакам во форумот кога креирам друга страна при линкот кој е направен предходно да речеме вебстраната.com/pages/prvlink да додам уште еден линк вебстраната.com/pages/prvlink/ostanato/

1658878044655.png
1658877664023.png Благодарам Однапред.
 
Последна промена:

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.241
Мислења
977.207
Членови
35.550
Најнов член
Provokator
На врв Дно