1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Предлог Додавање на хиперлинк

Дискусија во форумот 'Ваши сугестии / забелешки / проблеми' започната од FLEGMA, 27 ноември 2016.

 1. FLEGMA

  FLEGMA
  Epic

  8,273
  12,323
  2 Август 2012
  Машко
  Мојот предлог е да се стави хиперлинк на „Нови Мислења“ и „Последни теми“ кои би воделе до страната со нови мислења односно теми.
  Или со кликање на истот да се прошири делот со слајдер
  44.png
   
  На igor_xxxx, gokica, NERD. и уште 6 други им се допаѓа ова.
 2. Fatal1ty_

  Fatal1ty_
  Großmeister

  21,223
  23,882
  28 Февруари 2008
  Машко
  Experienced Web Developer
  Ќе го турам у туду лист.
  Спремам абдејт до нова година...
   
  На igor_xxxx, FLEGMA, Necromancer и уште 2 други им се допаѓа ова.

Сподели

Вчитување...