1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Додаток ...

Дискусија во форумот 'Ваши сугестии / забелешки / проблеми' започната од HyBRiD_HeLL, 22 Април 2007.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. HyBRiD_HeLL

  HyBRiD_HeLL
  Intern

  106
  1
  13 Април 2007
  ... Па би требало да има еден топик во совтвер каде што би можеле да си ги ставиме стварите кои што ги кодираме.Па така и ќе се популаризира тоа што го правиме.
   
 2. S

  S
  pwnz0r1lla

  1,550
  52
  8 Март 2007
  Imame dovolno golema 'Programiranje' sekcija.

  Stefan.
   
 3. HyBRiD_HeLL

  HyBRiD_HeLL
  Intern

  106
  1
  13 Април 2007
  Да ама секција поделена според ИДЕ за развој, може да отворите нешто како домашни ствари или слично
   
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...