• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Додадени нови смајли!

  • Ја почнал/а темата D
  • Време на почнување
Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

D

Администратор
31 март 2007
3,298
2,014
www.iwmnetwork.com
На форумот се додадени еден куп нови смајли...
:naoruzhan::ban: :skuter::srekjenrden::devil2::metal: :dzhentlamen::pPP:da:

Користете ги со големо внимание но и задоволство ...

П.С. Доколку имате предлог за некое смајли кое мислите дека треба да биде дел од овој форум, споделете го со нас тука... :)
 
  • Ја почнал/а темата
  • #2

D

Администратор
31 март 2007
3,298
2,014
www.iwmnetwork.com
Прикажување на дел од новите смајли:
:ninja2: :bravo::pcuenje::eek:brazovan::ljut::tenk: :muzika: :pP :eek:besen::zaljuben2:
 

filipvselena

Gaining Experience
7 април 2007
2,801
78
На форумот се додадени еден куп нови смајли...
:naoruzhan::ban: :skuter::srekjenrden::devil2::metal: :dzhentlamen::pPP:da:

Користете ги со големо внимание но и задоволство ...

П.С. Доколку имате предлог за некое смајли кое мислите дека треба да биде дел од овој форум, споделете го со нас тука... :)
Mislam deka ima povazni raboti od smajli.
PS super se:nazdravje:
 

hmmm

Gaining Experience
30 ноември 2007
1,242
80
hmmm's setup  
Processor & Cooler
i5 3570k @4.2GHz & CM Hyper 212+
Motherboard
AsRock Z77 Pro3
Storage
Samsung 840 EVO 120GB + WD Black 1TB
PSU
Corsair CX600
RAM
2x4GB G.Skill Sniper 1600MHz
Video card
HD4000
Case
Custom
Mouse
Gigabyte GM-M7000
Keyboard
Generic
Audio
Asus Xonar DG
Monitor
Compaq Q2159
OS
Windows 8 64bit
dobri se :bravo:

samo edna zabeleska, pred da stisneme na kodot(slikickata) e razlicno i koga ke postirame e razlicno:


 

Fatihh

Gaining Experience
14 април 2007
372
50
Скопје
Fatihh's setup  
Processor & Cooler
Intel Core i7 - 6700
Motherboard
ASUS TUF
Storage
2TB Western Blue + 480GB SSD A-DATA
PSU
SPIRE SILENTEAGLE 550W REAL
RAM
4x 8GB DDR4
Video card
STRIX GTX 1050Ti 4GB
Case
Case Cooler Master K380
Mouse
Mouse Genesis kypton 500
Keyboard
A4 TEC B318
Monitor
Samsung 27" 4K
OS
win10
:zhurka::nazdravje::rakopleskanje:
Топп се ...
 

fuUuUzZzZy

On your way to fame
14 декември 2007
4,843
910
Ohrid
shto e ova galama ovde?? Ajde site :tishina: :LOL:

:samar: heheheheheh leleee .. :D

looooooooooooooool :spank: c c c c .. :D

..vo sekoj sluchaj zakon :D
 

Banzai

Intern
3 март 2008
637
8
Една забелешка околу смајлињата:

Ова
и ова
смајли се ставени под исто име (bravo), па затоа се прикажува само второто ;)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,213
Мислења
858,235
Членови
29,734
Најнов член
Анита Јан
На врв Дно