• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Додадени нови компоненти на страната за корисничкиот профил

  • Ја почнал/а темата
  • #1

LiquidWorm

Администратор
26 март 2007
2,672
189
www.zeroscience.mk
Иако сеуште има некои работи на кои треба уште да се работи и средува, да Ве информираме дека е изменета страната за вашиот кориснички профил, како ставање YouTube видео, листа на пријатели и сл.

Еве како тоа изгледа:
http://it.com.mk/forum/member.php?u=6

Во опцијата: Измени го профилот, ги пополнувате овие информации.

Благодарам. ;)
 

GeNeRaToR

Intern
20 јануари 2008
538
7
E sega mislam deka nikoj ne moze da se nadprevaruva so forumov odnosno so celata strana. Bravooooooooooooooooooooooo
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,506
Мислења
845,647
Членови
29,303
Најнов член
DripOrDrown
На врв Дно