• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Додаден нов форум 'Огласи'

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

S

pwnz0r1lla
8 март 2007
1,550
52
www.it.com.mk
Поради заинтересираноста и потребата да се постираат разни огласи, а истото да не се прави во 'Off-topic' секцијата, додаден е нов форум Огласи со подсекции:
-Вработување
-Купувам/Продавам
-Општо

Забелешки за истиот пишете ги овде.
 
M

Mr.Alien

Гостин
ОК потег, на место е. Дајте тогаш префрлете ги сите огласи постирани во Off Topic тука.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,529
Мислења
822,686
Членови
28,052
Најнов член
Ttifun
На врв Дно