• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

dobro ve najdov

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

Jaia^^

Intern
22 април 2007
146
2
Mnogu interesen forum...bas ni trebase nesto vakvo vo Makedonija, bravo!:D
 

LiquidWorm

Администратор
26 март 2007
2,672
189
www.zeroscience.mk
Благодарам Jaia^^ за добронамерните зборови..се надевам дека ќе се забавуваме и ќе делиме знаења.

Добредојде
;)
 

D

Администратор
31 март 2007
3,284
1,957
www.iwmnetwork.com
Добредојде на Македонски ИТ форум... се надевам ќе имаш добар престој...
 

Ata

Intern
21 април 2007
403
1
Ke ti se svika , ato kako?
Sega uste da pocnes da postiras :p

Super e vaka novi luge ko ge doagaat:)))
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,520
Мислења
845,856
Членови
29,316
Најнов член
Melisa.blanco
На врв Дно