• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Добро утро

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

ivanus

Intern
28 јуни 2008
118
3
Еве вака после неколку постови и јас да кажам официјално: ЗДРАВО НА СИТЕ :D
 

hmmm

Gaining Experience
30 ноември 2007
1,242
80
hmmm's setup  
Processor & Cooler
i5 3570k @4.2GHz & CM Hyper 212+
Motherboard
AsRock Z77 Pro3
Storage
Samsung 840 EVO 120GB + WD Black 1TB
PSU
Corsair CX600
RAM
2x4GB G.Skill Sniper 1600MHz
Video card
HD4000
Case
Custom
Mouse
Gigabyte GM-M7000
Keyboard
Generic
Audio
Asus Xonar DG
Monitor
Compaq Q2159
OS
Windows 8 64bit
Добредојде!! :bravo:
 

AMD_fan

Gaining Experience
10 ноември 2007
3,646
139
Здраво и добредојде на нашиот форум. Се надевам дека ќе уживаш тука.
 

vik

Intern
14 април 2007
1,936
31
Sup!

@Banzai
Фала сои ме потсети на серијава. Треба да ја гледам пак.:)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,802
Мислења
850,717
Членови
29,488
Најнов член
nikojov
На врв Дно