• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Добро утро!

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

Banzai

Intern
3 март 2008
637
8
Здраво од мене :bye1:, StarBuck е често на форумов во периодов, па го ѕирнав и јас и можам само да ве пофалам :bravo: Иначе врска неам од програмирање и слично(студирам право:p), јас сум само обичен user...
Иначе сакам една девојка, сакам коли, имам мачка, и носам наочари :)
Поздравче и kiss :baknezh:
 

D

Администратор
31 март 2007
3,292
2,000
www.iwmnetwork.com
Добродојде...

Андријески, ти се молам... покрај мачката, многу важен детаљ се и наочарите.
 
  • Ја почнал/а темата
  • #5

Banzai

Intern
3 март 2008
637
8
Добродојде...

Андријески, ти се молам... покрај мачката, многу важен детаљ се и наочарите.
Токму така ;) Ако ве интересира нешто повеќе за мене, слободно прашајте :D

Ах да, и фала за топлото добредојде :)

:baknezh:
 

Blagojce

Gaining Experience
26 декември 2007
893
71
Прилеп
Blagojce's setup  
Processor & Cooler
Intel Core i5-3570 3.40GHz
Storage
2 TB
RAM
8 GB
Monitor
ASUS 24" LED Full HD
OS
Windows 10
:dobredojde: и пријатен престој.
 

D

Администратор
31 март 2007
3,292
2,000
www.iwmnetwork.com
Тоа е веќе навлегување во интимата, така да ако сакаш со ПП да ти одговорам, истото се однесува и за D :p
Пих... со правници да си немаш работа ни диоптер не ти кажуваат... :)))))

Само се шалам... :bye1:
 

StarBuck

Intern
16 февруари 2008
1,295
48
Берлин
StarBuck's setup  
Processor & Cooler
Quad-Core Intel Xeon E5 3,7
Storage
256 GB SSD
RAM
12 GB DDR3-RAM
Video card
Dual AMD FirePro D300 GDDR5 4GB
Monitor
IPS
OS
Yosemite
Здраво :D

D: Седи мирен :))
 

hmmm

Gaining Experience
30 ноември 2007
1,242
80
hmmm's setup  
Processor & Cooler
i5 3570k @4.2GHz & CM Hyper 212+
Motherboard
AsRock Z77 Pro3
Storage
Samsung 840 EVO 120GB + WD Black 1TB
PSU
Corsair CX600
RAM
2x4GB G.Skill Sniper 1600MHz
Video card
HD4000
Case
Custom
Mouse
Gigabyte GM-M7000
Keyboard
Generic
Audio
Asus Xonar DG
Monitor
Compaq Q2159
OS
Windows 8 64bit
Welcome!!
 
M

Mr.Alien

Гостин
Мразам мачки, една му искина опаш на мојот драг и веќе покоен папагал Роки. Среќа од кафезот не можеше да направи ништо повеќе. Доби папуча по грб додека бегаше, но сепак...требаше време опашот пак да порасне.
Но тоа не е причина да не ти посакам едно ГОЛЕМОдобредојде!
 

StarBuck

Intern
16 февруари 2008
1,295
48
Берлин
StarBuck's setup  
Processor & Cooler
Quad-Core Intel Xeon E5 3,7
Storage
256 GB SSD
RAM
12 GB DDR3-RAM
Video card
Dual AMD FirePro D300 GDDR5 4GB
Monitor
IPS
OS
Yosemite
Мразам мачки, една му искина опаш на мојот драг и веќе покоен папагал Роки. Среќа од кафезот не можеше да направи ништо повеќе. Доби папуча по грб додека бегаше, но сепак...требаше време опашот пак да порасне.
Но тоа не е причина да не ти посакам едно ГОЛЕМОдобредојде!
Хиро наш голем маж е мирољубив :)
 
  • Ја почнал/а темата
  • #24

Banzai

Intern
3 март 2008
637
8
Да ставам слики од рацете и од носот во крв па да видите колку е мирољубив Хиро а и неговата газдарица :p
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,794
Мислења
850,522
Членови
29,481
Најнов член
Hekri
На врв Дно