• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Добро дојде Wild Rose! :D

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

Andrijeski

Gaining Experience
1 март 2007
2,599
65
andrijeski.net
Бидејќи сама кажа дека е срамежлива да си отвори сама тема, ете јас ќе отворам..

Добро дојде за новиот член Wild Rose инаку автор или поточно уредник на http://tajni.blog.com.mk ? Нека дефинира сама и објасни што како со блогот :))

:eek:fficechair:
 

maximilian

Gaining Experience
26 март 2008
1,064
74
Aх да, го имам од поодамна посетено блогов, интересна работа е. Имам видено амеркански сајт со истава содржина, ама таму имаше каде-каде поперверзни и погнасни работи од тука, ептен се луди Американците :D (или можда па нашиве не се кажуваат:) )
 

Wild Rose

Intern
18 мај 2008
77
12
Пред се, фала на убавото претставување и добро ве најдов! It's a pleasure being here! :)

Во однос на блогот, само кратко можам да кажам дека tajni.blog.mk е всушност македонската верзија на веќе добро познатиот postsecret блог. Ваша задача е да појдете на следниов линк, да прочитате повеќе околу самата идеја на блогот и се разбира да ни ја пратите вашата тајна! :D

@Andrijeski
Воопшто не сум срамежлива, но тоа беше добар (змиски) трик за да те натерам да ме поштедиш од отварање тема. :)
 

hmmm

Gaining Experience
30 ноември 2007
1,242
80
hmmm's setup  
Processor & Cooler
i5 3570k @4.2GHz & CM Hyper 212+
Motherboard
AsRock Z77 Pro3
Storage
Samsung 840 EVO 120GB + WD Black 1TB
PSU
Corsair CX600
RAM
2x4GB G.Skill Sniper 1600MHz
Video card
HD4000
Case
Custom
Mouse
Gigabyte GM-M7000
Keyboard
Generic
Audio
Asus Xonar DG
Monitor
Compaq Q2159
OS
Windows 8 64bit
Welcome!!
 

dani_janev

Intern
19 април 2007
280
7
ај добредојде и од мене...не знам од каде ми е познато ова Wild Rose :D
 

Wild Rose

Intern
18 мај 2008
77
12
Фала ви на сите! :)

@dani_janev
Те молам немој сега да си откриваме идентитети. :D

Во однос на блогот, половина позитивни критики треба да отидат тука, сепак само половина заслуга е моја. ;)
 

Wild Rose

Intern
18 мај 2008
77
12
Остај го, знае дека не ја сакам таа слика.
Лоша атмосфера беше тоа, тој сакаше да појдеме, јас не. Дискусијата заврши со неколку белези на неговото мило лице.
Но, сето тоа заврши, а денес сме добри пријатели и секојдневно напорно спамираме, затоа што уживаме во вашите прекрасни тајни.
 

fuUuUzZzZy

On your way to fame
14 декември 2007
4,843
909
Ohrid
Остај го, знае дека не ја сакам таа слика.
Лоша атмосфера беше тоа, тој сакаше да појдеме, јас не. Дискусијата заврши со неколку белези на неговото мило лице.
Но, сето тоа заврши, а денес сме добри пријатели и секојдневно напорно спамираме, затоа што уживаме во вашите прекрасни тајни.
LoL.. Vie cel istorijat ste imale.. :D
Vo sekoj sluchaj interesno :)
 

neW1

Gaining Experience
10 мај 2007
679
128
Остај го, знае дека не ја сакам таа слика.
Лоша атмосфера беше тоа, тој сакаше да појдеме, јас не. Дискусијата заврши со неколку белези на неговото мило лице.
Но, сето тоа заврши, а денес сме добри пријатели и секојдневно напорно спамираме, затоа што уживаме во вашите прекрасни тајни.
Марјан ?
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,678
Мислења
862,172
Членови
30,037
Најнов член
miki11
На врв Дно