• Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Добри зделки од Gjirafa50.mk

Вајкинг

Practice makes perfect
9 јуни 2015
1.222
1.692
Скопје
Вајкинг додаде нов оглас:

Gjirafa50.mk Добри зделки - 17.660 ден.

Продавам неколку НОВИ неотпакувани производи, набавени од gjirafa50 поради љубопитност, но за жал не им најдов примена, па џабе ми фаќаат простор.
Anyways:
Logitech Desk Mat Studio (Mid Grey) - 790 денари
Logitech G502 Hero - 1890 денари
Razer DeathAdder v2 Mini - 1290 денари

Alienware AW2521HFA - 13690 денари

Без карго, без замени.

Видете го целиот оглас...
 
Последна промена:

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43.163
Мислења
894.911
Членови
31.879
Огласи
341
Најнов член
Дарко Булдиоски
На врв Дно