1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Добри зделки на хардвер - електронски компоненти - гаџети (worldwide edition)

Дискусија во форумот 'Oстанато' започната од psyside, 5 Септември 2015.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. psyside

  psyside
  Rising Star

  24,974
  25,207
  4 Септември 2008
 2. psyside

  psyside
  Rising Star

  24,974
  25,207
  4 Септември 2008
  На krema му/ѝ се допаѓа ова.
 3. psyside

  psyside
  Rising Star

  24,974
  25,207
  4 Септември 2008
  На farkizz, goranzoran, gremlin и уште 7 други им се допаѓа ова.
 4. psyside

  psyside
  Rising Star

  24,974
  25,207
  4 Септември 2008
  Xiaomi Yeelight RGBW Smart ламба.

  Регуларна цена - 23.35, цена после код - YLRGBW - $20.99

  фактор на сигурност (4/5)

  Superlux HD681 EVO (DO NOТ MISS THIS! 30$! - на голем попуст)

  фактор на сигурност (4/5)
   
  Последна промена: 19 Мај 2016
  На genius и Војвода им се допаѓа ова.
 5. DrMTR

  DrMTR
  Guru

  6,223
  6,349
  27 Март 2014
  На dimsa, Kajsibebraat, NERD. и уште 5 други им се допаѓа ова.
 6. psyside

  psyside
  Rising Star

  24,974
  25,207
  4 Септември 2008
  Последна промена: 23 Јуни 2016
  Boldozer, mviktors и на krema им се допаѓа ова.
 7. riki_staff

  riki_staff
  Gaining Experience

  416
  200
  28 ноември 2015
  Машко
 8. psyside

  psyside
  Rising Star

  24,974
  25,207
  4 Септември 2008
  • One the Road M3
  • 4000K (neutral white одличен CRI)
  • Со код - S5CM3CM (19.49$) зделка на годината, маестрално EDC.
  • фактор на сигурност (5/5)

  Што се чека? порачувајте!
   
  На moongose и bobson им се допаѓа ова.
 9. psyside

  psyside
  Rising Star

  24,974
  25,207
  4 Септември 2008
  Последна промена: 5 Јули 2016
  Costigan_Jr, omegaRED, Harrabed и на уште 1 им се допаѓа ова.
 10. psyside

  psyside
  Rising Star

  24,974
  25,207
  4 Септември 2008
 11. psyside

  psyside
  Rising Star

  24,974
  25,207
  4 Септември 2008
 12. Banjifiko

  Banjifiko
  Unbeatable

  2,962
  4,110
  28 oктомври 2008
 13. alekso666

  alekso666
  Gaining Experience

  92
  111
  6 Декември 2013
  Машко
  3D
  На Banjifiko му/ѝ се допаѓа ова.
 14. psyside

  psyside
  Rising Star

  24,974
  25,207
  4 Септември 2008
  smole, bobson и на krema им се допаѓа ова.
 15. Metuzalem

  Metuzalem
  Epic

  6,207
  11,241
  28 ноември 2010
  Машко
  Tootle puffer
  Многу добро изгледа, ама јас во моментов собирам пари за царина, имам чувство дека откако ќе ме обработат нема да ми остане ништо... :)
   
  На Astraion и psyside им се допаѓа ова.
 16. bobson

  bobson
  Gaining Experience

  801
  414
  29 Јануари 2009
  @psyside одлична цена ама јас овој месец во минус го однесов буџетот за овие играчки, некако многу добри понуди излегоа, е сега ако некој сака да се почасти со Nitecore MH20 па да напраам комбинација би ја земал.
   
  На psyside му/ѝ се допаѓа ова.
 17. smole

  smole
  Unstoppable

  2,953
  3,292
  18 Април 2007
  @psyside Супер е лапава ама јас со Fenix PD35 сум си, следно на списокот е челна лампа.
   
  На psyside му/ѝ се допаѓа ова.
 18. Banjifiko

  Banjifiko
  Unbeatable

  2,962
  4,110
  28 oктомври 2008
 19. DrMTR

  DrMTR
  Guru

  6,223
  6,349
  27 Март 2014
  flashgordon007, StalkeR, FLEGMA и на уште 1 им се допаѓа ова.
 20. FLEGMA

  FLEGMA
  Epic

  8,383
  12,506
  2 Август 2012
  Машко
  Logitech MX Master за 25 канадски долари (18$ односно cca. 1200 денари)
  Глушецот на Амазон (и секаде) се продава помеѓу 70 и 100 евра.

  Нов, со фри шипинг и продавач со 100% позитивен фидбек. Понудава е too good to be true
  Logitech MX Master
  http://www.ebay.com/itm/Logitech-MX...rgeable-Laser-Mouse-910-004337-/272478404436?
   
  На Boldozer, ТАТА_МАТА, cipiripi и уште 3 други им се допаѓа ова.
 21. efto

  efto
  Gaining Experience

  268
  207
  19 Април 2007
  Премногу добро да би било вистинито. Сум налетал на случаи каде што продавачи со 100% позитивен фидбек продаваат нешто 3-4 пати поефтино а на крај се испоставило дека акаунтот им е хакнат.
   
  На FLEGMA и mviktors им се допаѓа ова.
 22. Gaston

  Gaston
  Unstoppable

  1,267
  2,298
  9 Февруари 2011
  Тоа фри шипингот од Америка додава на сомнителноста...
   
  На FLEGMA и Oktar им се допаѓа ова.
 23. Oktar

  Oktar
  Guru

  3,308
  9,552
  23 oктомври 2012
  Машко
  Нема никакви шанси за фри шипинг од америка...освен ако не ги праќа по некое другарче навака :D :D :D
   
  FLEGMA, Astraion и на psyside им се допаѓа ова.
 24. psyside

  psyside
  Rising Star

  24,974
  25,207
  4 Септември 2008
  Превара е, хакнат акаунт 99.99%
   
 25. FLEGMA

  FLEGMA
  Epic

  8,383
  12,506
  2 Август 2012
  Машко
  Чаре?
   
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...