• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

dobri skripti

Статус
Затворена за нови мислења.

DynamicMK

Gaining Experience
11 април 2007
1,635
181
најдобрата скрипта шtо ја имам користено до сега е PHP Fusion, со форуми, одличен админ панел, администрација на корисници... лудница...
има превод и на македонски, ама нешто заебаваше...
[SIZE=-1]
www.php-fusion.co.uk[/SIZE]
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,040
Мислења
855,068
Членови
29,646
Најнов член
ununu
На врв Дно