1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Добренајов

Дискусија во форумот 'Добродојдовте!' започната од bicikle, 3 Март 2018.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. bicikle

  bicikle
  On your way to fame

  1,627
  742
  3 Март 2018
  Здраво на сите,
  Да бидам искрен форумов го начекав пребарувајќи за електронски цигари, па најверојатно тамо најмногу ќе „замарам“.
  Патем (ради статистика) имам информатика завршено, ама одамна :D
  Фала на приемот :)
   
  На Daniel86, borcep, igor_igor и уште 2 други им се допаѓа ова.
 2. cele_x

  cele_x
  Gaining Experience

  364
  495
  2 Септември 2012
  Машко
  Многу случајни работи останале за долго :)
  Добредојде
   
  На Глупав и bicikle им се допаѓа ова.
 3. krema

  krema
  Professor

  8,987
  8,742
  24 Јуни 2009
  Машко
  Welcome to the club. :)
   
 4. bicikle

  bicikle
  On your way to fame

  1,627
  742
  3 Март 2018
  Па не реков дека е едина занимлива тема :)
   
 5. igor_igor

  igor_igor
  Unstoppable

  2,095
  3,013
  2 Септември 2012
  Машко
  Добредојде. :)
   
  На bicikle му/ѝ се допаѓа ова.
 6. krema

  krema
  Professor

  8,987
  8,742
  24 Јуни 2009
  Машко
  @cele_x
  Ќе си го вдомиме ние во нашата секта :D
   
  На bicikle и cele_x им се допаѓа ова.
 7. borcep

  borcep
  Practice makes perfect

  767
  1,232
  12 Септември 2013
  Машко
  Бицикле кичевчанецот? Добредојде, прочитај правила и убаво да си поминеш.
   
  На bicikle му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Daniel86

  Daniel86
  Guru

  2,589
  6,454
  28 Мај 2013
  Машко
  Електроника
  bicikle од електроника.мк? :) добредојде бате :)
   
  На Глупав му/ѝ се допаѓа ова.
 9. bicikle

  bicikle
  On your way to fame

  1,627
  742
  3 Март 2018
  borcep, da toj :)
  Daniel86, Истиот, скроз :)
  Ако си тој што поправа лактуси(лаптопи) кај карпош кај кулине се имаме и фпс видено :)
  Фала на сте :)
  @krema, толку, ме зеде матната :)
   
  На Daniel86 и borcep им се допаѓа ова.
 10. barneymk

  barneymk
  Gaining Experience

  96
  97
  27 Април 2016
  Машко
 11. Fatal1ty_

  Fatal1ty_
  Großmeister

  21,296
  24,792
  28 Февруари 2008
  Машко
  Experienced Web Developer
 12. Pane24

  Pane24
  Unstoppable

  4,108
  3,080
  31 oктомври 2012
  Машко
  Копач на етериум
  ДОбре дојде и од мене на форумов и срдечен поздрав од мене. Исто така и јас бев член на форумот за електроника од порано активен .
   
 13. bicikle

  bicikle
  On your way to fame

  1,627
  742
  3 Март 2018
  Здраво живо, благодарам :)
  Патем, пане, борце, дание, што откажавте љубов на електроника, анџак го воскресна...
   
  На Daniel86 и kolesk им се допаѓа ова.
 14. borcep

  borcep
  Practice makes perfect

  767
  1,232
  12 Септември 2013
  Машко
  Не сум бил таму член, колеги сме на карклуб.мк.
   
 15. smole

  smole
  Unstoppable

  2,957
  3,297
  18 Април 2007
  Добредојде, точакле!
   
  На bicikle и kolesk им се допаѓа ова.
 16. kolesk

  kolesk
  Gaining Experience

  110
  90
  6 Февруари 2016
  Машко
  Што се случи со форумот за електроника. Член бев 3-години. Какви шеми и проекти имаше, капа доле на сите.
  Специјален поздрав до Lordzi и batka (ако читаат) и до сите членови на тој и Ит форумот.
  Добредојде.
   
  На igor_igor му/ѝ се допаѓа ова.
 17. bicikle

  bicikle
  On your way to fame

  1,627
  742
  3 Март 2018
  Сум ги озмешал брзините али нвз, битно да се дружиме :)
  Коле, види пп....
   
 18. Daniel86

  Daniel86
  Guru

  2,589
  6,454
  28 Мај 2013
  Машко
  Електроника
  Не сум откажал љубов, тука сум ја, само да најдам време да си ги дополнам темите или да направам некои нови, се надевам поинтересни од досегашните :)
   
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...