• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Добар 3gp конвертор???

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Andrijeski

Gaining Experience
1 март 2007
2,599
65
andrijeski.net
Ми треба некој 3gp to AVI или 3gp to Mpeg converter кој навистина функционира без проблеми.
Пробав 2-3 и ниеден не успева да ми конвертира како што треба, иако клиповите што сакам да ги конвертирам се пократки од 30 секунди.
На пример, го пробав Xilisoft 3GP Video Converter, и не конвертира како што треба, последните 5-10 секунди сликата е замрзната..

Доколку некој користел добар 3GP конвертор нека ми го препорача.. Благодарам однапред :)
 

hakerman

Intern
17 јуни 2007
12
0
Јас го користам ImTOO 3GP Video Converter 3 и работи одлично. Само не знам како да го уплоадирам оти сум тазе интернетчија.
 

Alek24

Intern
18 април 2007
83
0
Im TOO 3gp Video Converter e navistina mnogu dobar. Dosega nekolku pati sum konvertiral i vadi dobar kvalitet
 

dani_janev

Intern
19 април 2007
280
7
moj sovet Magic Video Converter, kaj mene funkcionira besprekorno za konvertiranje na najpoznatite formati
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,807
Мислења
850,878
Членови
29,494
Најнов член
Nikimoler
На врв Дно