• Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

До управата на it.com.mk

Статус
Затворена за нови мислења.

sonic

Intern
13 ноември 2007
529
5
Се надевам дека не ги кршам правилата со потписот :))

Си купив пред некој ден честитки а ги барав неколку дена искрено знаев дека има акција и ги најдов конечно :bravo:

Ги нема по книжари и трафики не се мачете да прашувате , само на наведените продажни места на сајтот во мојот потпис .
 

sonic

Intern
13 ноември 2007
529
5
еве неколку од нив :
 

Атачменти

 • id1.jpg
  id1.jpg
  69,6 KB · Прегледи: 11
 • id2.jpg
  id2.jpg
  43,3 KB · Прегледи: 7
 • id5.jpg
  id5.jpg
  51,7 KB · Прегледи: 7

DynamicMK

премиум член
11 април 2007
1.640
187
Замени го банерот со овој така би нелам никаков проблем...
srcesigrc62wv1.png
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
44.222
Мислења
919.120
Членови
32.885
Огласи
1.036
Најнов член
link4aa
На врв Дно