1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

ДНК компјутери

Дискусија во форумот 'Генерална ИТ дискусија' започната од Freaker, 31 Јануари 2008.

 1. Freaker

  Freaker
  Intern

  418
  8
  9 Април 2007
  баш ме интересира дали оваа технологија ќе продолжи да се развива. Ако продолжи моќта на компјутерите драстично ќе се зголеми.
  за повеќе детали тука
   
 2. Commie

  Commie
  Gaining Experience

  4,717
  218
  27 oктомври 2007
  Машко
  Држи вода, зошто да не. Само мислам дека нема да напредне ова во блиска иднина, човекот сеуште има многу да учи.
   
 3. Aleks

  Aleks
  Gaining Experience

  5,748
  286
  18 Мај 2007
  Mozno e i da se sluchi vo bliska idnina.. ama pak, na nas ostanuva da chekame i da videme shto kje se desi
   

Сподели

Вчитување...