Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

DJI Phantom 3 Professional ОШТЕТЕН

Статус
Затворена за нови мислења.

fuzzjaw

Unstoppable
13 јануари 2014
2.048
3.780
fuzzjaw додаде нов оглас:

DJI Phantom 3 Professional ОШТЕТЕН - Проценка

Барам проценка за горенаведениот дрон, DJI Phantom 3 Professional, кој е со оштетен гимбал и флет кабел поради моја грешка.

Дронот во моментов е во незавидна состојба, се познаваат траги на употреба бидејќи е постар модел на кој сум трет сопственик.

Доаѓа во комплет со далечинско, полнач, две батерии (со околу 90-95% капацитет), три резервни пропелери и футрола за истите, како и DJI hardshell backpack за сите работи.

Од мене добивате нова пластична школка, мемориска картичка (да не ве...

Видете го целиот оглас...
 

dekomote

Скептик
11 ноември 2014
2.299
5.130
Скопје
dekomote's setup  
Processor & Cooler
Ryzen 9 5900x + be quiet! Pure Loop 280
Motherboard
MSI MAG X570 Tomahawk
Storage
Samsung NVME 970 Evo Plus 500, Synology DS 920+
PSU
Cooler Master V750 Gold v2
RAM
2x16GB G-Skill 3200 CL16
Video card
EVGA RTX 3080Ti FTW3 Ultra
Case
be quiet! Silent Base 802
Mouse
Razer Basilisk v3 Pro, Logitech Master MX 3
Keyboard
Мало е полето за набројување
Audio
Presonus Eris 3.5, Mackie CR8S
Monitor
Dell S2721DGF 165Hz HDR
OS
KDE Neon
@Oktar мислам дека бараше дрон
 

Oktar

Хаќер без дрон
23 октомври 2012
5.232
16.020
Skopje
Oktar's setup  
Processor & Cooler
Intel® Core™ i9-9900k + Noctua NH D15 Chromax.black
Motherboard
Asus Prime Z370-A
Storage
SM951 256 + PM981 512 + 850 Pro 512 + 840 Evo 250 + WD Blue 1TB + WD Red 2TB + WD Red 3TB
PSU
Cooler Master Vanguard v850
RAM
Kingston HyperX Predator 2x16GB Kit (2x8GB) DDR4 3200MHz
Video card
MSI RTX3080 SuprimX
Case
BeQuiet Pure Base 600
Mouse
Logitech MX Master 2, Logitech MX Master 3, Logitech Wireless G Pro, Logitech G703
Keyboard
Keychron Q2, Keychron Q6, Logitech MX Keys Mini
Monitor
Dell U2515H
OS
Windows 11 + MacOS

dekomote

Скептик
11 ноември 2014
2.299
5.130
Скопје
dekomote's setup  
Processor & Cooler
Ryzen 9 5900x + be quiet! Pure Loop 280
Motherboard
MSI MAG X570 Tomahawk
Storage
Samsung NVME 970 Evo Plus 500, Synology DS 920+
PSU
Cooler Master V750 Gold v2
RAM
2x16GB G-Skill 3200 CL16
Video card
EVGA RTX 3080Ti FTW3 Ultra
Case
be quiet! Silent Base 802
Mouse
Razer Basilisk v3 Pro, Logitech Master MX 3
Keyboard
Мало е полето за набројување
Audio
Presonus Eris 3.5, Mackie CR8S
Monitor
Dell S2721DGF 165Hz HDR
OS
KDE Neon

TylerMkD

Guru
7 ноември 2014
4.251
8.850
Јас да сум фраер како Д, би го купил за да му го наместам на следниот 1337 на @Oktar . Па да има дрон и да нема истовремено - шродингер дрон.
 

StalkeR

Нискоградба
5 декември 2009
5.321
6.423
Пане, графичките сакаш да ги сликаш од високо, или комшиките?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

kolesk

Gaining Experience
6 февруари 2016
340
433
Јас да сум фраер како Д, би го купил за да му го наместам на следниот 1337 на @Oktar . Па да има дрон и да нема истовремено - шродингер дрон.
Со овој пост се докажува дека сите избори во (нашата земја) се местени. :D
Издржи @Oktar уште малку. После ќе се навикнеш. :D
 

StalkeR

Нискоградба
5 декември 2009
5.321
6.423
Ладете се само, кога ке избаци Октар со некој Mavic 3 Pro...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Oktar

Хаќер без дрон
23 октомври 2012
5.232
16.020
Skopje
Oktar's setup  
Processor & Cooler
Intel® Core™ i9-9900k + Noctua NH D15 Chromax.black
Motherboard
Asus Prime Z370-A
Storage
SM951 256 + PM981 512 + 850 Pro 512 + 840 Evo 250 + WD Blue 1TB + WD Red 2TB + WD Red 3TB
PSU
Cooler Master Vanguard v850
RAM
Kingston HyperX Predator 2x16GB Kit (2x8GB) DDR4 3200MHz
Video card
MSI RTX3080 SuprimX
Case
BeQuiet Pure Base 600
Mouse
Logitech MX Master 2, Logitech MX Master 3, Logitech Wireless G Pro, Logitech G703
Keyboard
Keychron Q2, Keychron Q6, Logitech MX Keys Mini
Monitor
Dell U2515H
OS
Windows 11 + MacOS

fuzzjaw

Unstoppable
13 јануари 2014
2.048
3.780
Дајте вие проценки, ако е брендот проблем, прифаќам на мој трошок сите лого налепници да ги заменам со VW брендирани.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
45.604
Мислења
945.623
Членови
34.091
Огласи
1.976
Најнов член
WhatYourMother
На врв Дно