• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Дизајнот на IT.com.mk

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Ket Bejb

Intern
17 јуни 2008
96
1
Како нов член на форумов, морам искрено да ги пофалам креаторите за дизајнот... btw, имам специфичен вкус за вакви работи, што значи дека чим мене ми се допаѓа, значи дека навистина сте направиле нешто извонредно. Браво!!
 

Vlatzki

Gaining Experience
1 мај 2008
1,267
322
омг.. мониторот едвај се држи со форумов... море закон е :)) :D
 

The Shadow

Intern
30 март 2008
576
5
and where is drown...можеби се срами,или нешто слично.се зезам,супер дизајн,не е многу нападно,баш тоа што треба.
BTW отсекогаш сум сакал нешто просто(сиво,бело,црно,такви комбинации).
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
42,714
Мислења
831,179
Членови
28,707
Најнов член
Cranium167
На врв Дно