• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Дистрибутер на SanDisk во Македонија?

  • Ја почнал/а темата tripi666
  • Време на почнување
  • Ја почнал/а темата
  • #1
T

tripi666

Гостин
Zdravo do site forumdzii. Odamna naletav na eden makedonski web sajt na nekoja kompanija so si prodava kompjuteri i delovi za niv i okolu niv, koj go drzi brendot na SanDisk. No sega nikako da mi tekne. Dali nekoj ke znae da mi kaze koja firma vo Makedonijava go drzi ovoj brend. Fala odnapred
 
  • Ја почнал/а темата
  • #3
T

tripi666

Гостин
Epa vaka. Prvo fala mnogu sto sakas da pomognes a inace treba da kupam USB Memory Stick SanDisk Titanium Cruzer od 2 ili 4 GB. Krivo mi e so naletav na nekoja strana makedonska deka prodavaat ovakov tip na USB memorii ama ne ja zacuvav i sea ne mi tekinja koja e. ;) thx
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,518
Мислења
845,839
Членови
29,316
Најнов член
Melisa.blanco
На врв Дно