Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Дисплеј за лаптоп

Статус
Затворена за нови мислења.

xbl9k

Gaining Experience
10 декември 2017
131
188
xbl9k додаде нов оглас:

Дисплеј за лаптоп - Проценка

Здраво,

Продавам не користен дисплеј за лаптоп.
Накратко дисплејот случајно заврши во мои раце, немам информации колку пари е платен и за каков лаптоп е порачан.

Според гуглање на серискиот број спецификациите на дисплејот се следните:

Size: 15.6" WideScreen
Resolution: FHD (1920x1080)
Surface Type: Matte
Video Connector: 40 pin narrow video connector
Optical Technology: IPS
Refresh Rate: 300Hz

Слики во прилог. Барам проценка.

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.093
Мислења
974.352
Членови
35.398
Најнов член
MartinG
На врв Дно