Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Дискорд дружење

bristlebac

On your way to fame
21 декември 2020
270
768
Skopje
Кое е вашето мислење за ваков вид на дружење, дали сте челнови на некои нормални сервери?
Кој сака нека повели на дискорд да се дружиме па и кафица да пиеме, незнам дали има нашиот форум сервер, би било интересно да се запознаеме подобро и да ве запознаам со другарки ако сакате.Понекогаш гледаме филмови, играме игри, свириме музика и тнт.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.123
Мислења
975.074
Членови
35.428
Најнов член
sefeee
На врв Дно