• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

discomgoogolation

Kupe3

Intern
2 јуни 2008
138
1
ок, ајде гласно:

Здраво, јас сум {your name here} и јас сум дискомгуголатичар.
ЗДРАВО И ДОБРЕДОЈДЕ {your name here} !

:))
 
  • Ја почнал/а темата
  • #14

MetalGear

On your way to fame
14 април 2007
3,000
509
www.ibiz.mk
тоа мислам дека сите го пројдовме

сега за сега има дадов терапија на сите
па како се одвива ке видиме со времето

но со оглед на ситуациијата, да не сум скептичен но мислам дека ке треба да ја зголемам дозата. на 32 али ај ке видиме:)
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,019
Мислења
854,680
Членови
29,639
Најнов член
Ivica_regan
На врв Дно