• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Дилерски ценовници

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

DynamicMK

Gaining Experience
11 април 2007
1,635
181
Дај споделете некој дилерски ценовник за компјутерски делови... да видиме како се движат цените... Еве ви еден од Инфософт имаат доста интересни цени...

Дилерските ценовници се дел од доверлива деловна комуникација на фирмите, и не е убаво да се поставуваат на форуми. Слободно разменувајте ги по e-mail, но ќе ве замолам да не го користите форумов за тоа.
Благодарам на разбирањето...
 

D

Администратор
31 март 2007
3,292
2,000
www.iwmnetwork.com
Дилерските ценовници се дел од доверлива деловна комуникација на фирмите, и не е убаво да се поставуваат на форуми. Слободно разменувајте ги по e-mail, но ќе ве замолам да не го користите форумов за тоа.
Благодарам на разбирањето...
:bravo: Полека, полека ќе создадеме солидна бизнис култура :)
 
  • Ја почнал/а темата
  • #3

DynamicMK

Gaining Experience
11 април 2007
1,635
181
direktor.e напиша:
Дилерските ценовници се дел од доверлива деловна комуникација на фирмите, и не е убаво да се поставуваат на форуми. Слободно разменувајте ги по e-mail, но ќе ве замолам да не го користите форумов за тоа.
Благодарам на разбирањето...
Инфософт јавно имаат објавено оглас за добивање на ценовникот, а бидејќи и примарна цел им е продавање на големо ставањето на ценовникот тука би им одело само во корист, што е позитивно...
 

D

Администратор
31 март 2007
3,292
2,000
www.iwmnetwork.com
Инфософт јавно имаат објавено оглас за добивање на ценовникот, а бидејќи и примарна цел им е продавање на големо ставањето на ценовникот тука би им одело само во корист, што е позитивно...
Најдолу на оваа страна има дел "Контактирајте со нас"... во формата има да се избере "Маркетинг" службата. Нека менаџерот или маркетинг менаџерот на Инфософт не` контактира првин.

Дури и да е бесплатно, ред е да прашаш дали можеш да промовираш и рекламираш компанија на туѓ боард.
 
  • Ја почнал/а темата
  • #5

DynamicMK

Gaining Experience
11 април 2007
1,635
181
Во ред е... немав намера никого да рекламирам, посебно не Инфософт поради тоа што немам никаков ќар... ценовникот го добив на мејл...
 
M

Mr.Alien

Гостин
Дилерски ценовници...

Имам дилерски цени и рабати во повеќето фирми во градов, но ако ги споделам со вас, како ќе ќарам некое евро? DREAM ON!!!:pPP :gjavol:
 

direktor.e

Intern
6 април 2007
608
4
Dilerskite cenovnici ne se za sekogo, normalno... Ako nekoj go zloupotrebi toa sto go ima, moze i da go izgubi pravoto da gi dobiva
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,794
Мислења
850,522
Членови
29,481
Најнов член
Hekri
На врв Дно