• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Дигитална уметност на денот (26 април 2008)

sonic

Intern
13 ноември 2007
529
5
Некоја напуштена лабораторија :D мене ми отвара многу сценарија во глава и ми прави експлозија во мозочните келии сликава која инаку е создадена од 3д артистот Tomasz Cechowski .
 

Атачменти

  • 04-26-08_1.jpg
    04-26-08_1.jpg
    94,8 KB · Прегледи: 30

Commie

Gaining Experience
27 октомври 2007
4.717
220
www.foxmediahouse.com
Одличен избор соник.
Еве и нешто мое што најдов.
350563032_f035df8edd.jpg
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43.422
Мислења
900.676
Членови
32.138
Огласи
512
Најнов член
dangelovski
На врв Дно