• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Дигитална уметност на денот (25 април 2008)

  • Ја почнал/а темата
  • #1

sonic

Intern
13 ноември 2007
529
5
Од денес решив да ве изненадувам со случајно избрано дигитално уметничко дело секој ден :D еве го изборот за 25 април т.е. денес ...

Коментирајте :bravo:
 

Атачменти

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,704
Мислења
849,056
Членови
29,434
Најнов член
patlidzan
На врв Дно