• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Digital MP3 Player

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

Rusin

Intern
28 април 2007
37
0
Луѓе сигурно сте користеле до сега MP3 player. Мене да ви кажам купив еден (марка Quart) и ме служеше добро а сеа ми вика "Format Error".
Знае некој што е работата?
 
  • Ја почнал/а темата
  • #5

Rusin

Intern
28 април 2007
37
0
добро е. ми се направи Mp3-то. си ставив нови песни одново и сега ги пушта.
 

angjeleski

Intern
23 април 2007
202
11
Abe so elektronikata ti e isto kao windows :pPP ako nesto se zaebe moras da isklucis se da formatiras i posle se kje si raboti..

Ako nekogas ti se rasipe nesto od elektronika.. ne go nosi odma na majstor.. :rolleyes: prvo otvori ja napravata, i posle pak zatvorija... sansiste da proraboti se 40-50 % haha
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,040
Мислења
855,050
Членови
29,646
Најнов член
ununu
На врв Дно