• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

diablo II + lord of destruction

Stanoja

Intern
18 септември 2007
7
0
Многу јака игра.
psybaron, ти си ја играл неколку години по ред. ја од коај излезе(2001), до ден денешен :))
Најнов пач ваљда е 1.11, и добијаш интересни работе со него, као бонуси од скил на скил(пр. Секр’фајс ти дава +5% демиџ на Зеал):bravo:
Го пројдов крајот на сите 3 дификулти, нормал, најтмер и хел.
Ако сакате можем да го постирам карактерот некад.
70+ левел паладин. Пошизев на хел дур ги убив Еншнт уанс на Маутнт Ареат Самит.
Поздрав!
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,580
Мислења
823,878
Членови
28,079
Најнов член
ivannalex
На врв Дно