diablo II + lord of destruction

Stanoja

Intern
18 септември 2007
7
0
Многу јака игра.
psybaron, ти си ја играл неколку години по ред. ја од коај излезе(2001), до ден денешен :))
Најнов пач ваљда е 1.11, и добијаш интересни работе со него, као бонуси од скил на скил(пр. Секр’фајс ти дава +5% демиџ на Зеал):bravo:
Го пројдов крајот на сите 3 дификулти, нормал, најтмер и хел.
Ако сакате можем да го постирам карактерот некад.
70+ левел паладин. Пошизев на хел дур ги убив Еншнт уанс на Маутнт Ареат Самит.
Поздрав!
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,045
Мислења
870,720
Членови
30,376
Најнов член
7ea734
На врв Дно