• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Devil may cry 4

  • Ја почнал/а темата
  • #1

_zare_

Intern
10 февруари 2008
137
0
eve vi uste edna igra ama samo ja imam vodeno na klipce na enter
Devil may cry 4
mnogu jakaaaaaaaa
super grafika jaki potezi arsenal kakov sakas (katana, pistol...)
samo komandite malku se teski :))
 

AMD_fan

Gaining Experience
10 ноември 2007
3,646
139
Еве уште едно клипче:
[ame="http://www.youtube.com/watch?v=ZSFNGvum06s"]YouTube - Devil May Cry 4 New 2007 Trailer Never Before Seen[/ame]
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,970
Мислења
853,714
Членови
29,608
Најнов член
aleksandra.sash
На врв Дно