• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

DEUS EX 3

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Borgski

Intern
31 јули 2008
67
1
Далечната 2000 година некаде во август месец кај локалниот пират за прв пат налетав на DEUS EX, со голема доза на недоверба фатив да ја играм и за некои 3 недели подоцна не знаев колку и кому се да ја дофалам. Ретко кој ме послуша и ја изигра. Следеше вториот дел ... тотално разочарување. Денес за прв пат објавени се слики од DEUS EX 3 кој што е ексклузивно само за ПЦ нема конзоли фала богу.
Еве линк за DEUS EX 3
http://www.ggmania.com/?smsid=26171
А ако не ме верувате за првиот дел за колкава големина се работеше ете линк.
http://pc.ign.com/objects/011/011727.html

WoW воздух не можам да фатам
 

TheWizzz

Intern
1 ноември 2007
123
3
go igrav prviot del na ovaa igra, i mnogu bev zadovolen, a vtoriov ne go pocnav i neznam kako se pokaza, ali zasnovano na prviot del, mislam deka i tretoto prodolzenie ke bide dobra igra...
 
  • Ја почнал/а темата
  • #3

Borgski

Intern
31 јули 2008
67
1
Колку што читнав Deus EX 3 ќе се случува во периодот пред случувањата во првиот дел. Се надевам и се молам да биде добра како првиот ..ОК можеби е тешко да биде толку добра ама барем приближно
 

trakilaki

Intern
15 мај 2008
1,084
18
Katastrofa prv pat....
Nuklearna katastrofa po vtor pat ....
Za tretiov del ne se ni zamaram da proveruvam .... ne vredi vakva s**t igra da se komentira.
 
  • Ја почнал/а темата
  • #10

Borgski

Intern
31 јули 2008
67
1
Pa predhodnite delovi se dovolni a plus i citaj malku recenzii pa ke vidis.

За Deus Ex 1 не ми требаат рецензии ја изиграв на сите 3 можни краеви во периодот кога се појави плус една или две години немаше ништо слично и со толку добра приказна. Deus Ex 2 беше ужас за тоа не ни сакам да дискутирам. Ама за Deus Ex 3 сериозно имам големи надежи и уште не излезена не можеш да кажеш никако каква ќе биде. Ок можда ќе биде ужас ама чекај да излезе да видиме да пукнеме еднаш. + ке биде ПЦ ексклузивец што дополнително ми влева надеж.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,756
Мислења
864,054
Членови
30,088
Најнов член
kenzo
На врв Дно