Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Десктоп со Ryzen 5 3600 Asus 1660S Nvme 500GB

Статус
Затворена за нови мислења.

borcep

Practice makes perfect
12 септември 2013
1.037
1.801
Скопје
borcep додаде нов оглас:

Десктоп со Ryzen Asus 1660S Nvme - 24.500 ден.

Продавам компјутерска конфигурација составена од рајзен 5 3600 со stock кулер(Нов Анхоч гаранција), плоча Асус А520 (гаранција), 2*8Gb =16Gb Ram 3200Mhz(нов, гаранција), Asus GTX1660Super 6GB, Adata XPG NVME 500Gb(нов, гаранција), Case Xigmatek со 4 RGB кулери, проѕирна страница и контролер за ргб(комплет со напојување, ново со гаранција). Тестови праќам по желба, карго исто така. Локација Скопје, повеќе информации во порака.

Видете го целиот оглас...
 
Последна промена:
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.519
Мислења
964.175
Членови
34.887
Огласи
2.610
Најнов член
aleksimonovski
На врв Дно