• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Desktop Screen Recording

montezuma

Intern
7 ноември 2007
40
3
ima li nekoj ideja kako mozam da go snimam vo video format ona sto go pravam momentalno na pc ......pa da mozam i tutorial da stavam nekoj :)

thanks
 

Aleks

Gaining Experience
18 мај 2007
5,748
288
Camtasia Studio e programa za snimanje na vashiot desktop. Kje ti ja zavrshe rabotata perfrektno
 

Pepsi Man

Intern
1 март 2008
171
21
pepso.blog.com.mk
Camtasia Studio e programa za snimanje na vashiot desktop. Kje ti ja zavrshe rabotata perfrektno

Супер програма. Само нешто многу големи ги дава видеата на крајот, доколку обработуваш некое друго видео, ставаш дополнителни ефекти и ред други работи... мене едно ми излезе 110МБ :LOL:
 

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
44,086
Мислења
877,278
Членови
30,685
Најнов член
Blaze Ivanov
На врв Дно