• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Desktop Screen Recording

  • Ја почнал/а темата
  • #1

montezuma

Intern
7 ноември 2007
40
3
ima li nekoj ideja kako mozam da go snimam vo video format ona sto go pravam momentalno na pc ......pa da mozam i tutorial da stavam nekoj :)

thanks
 

Aleks

Gaining Experience
18 мај 2007
5,748
288
Camtasia Studio e programa za snimanje na vashiot desktop. Kje ti ja zavrshe rabotata perfrektno
 

Pepsi Man

Intern
1 март 2008
171
21
pepso.blog.com.mk
Camtasia Studio e programa za snimanje na vashiot desktop. Kje ti ja zavrshe rabotata perfrektno
Супер програма. Само нешто многу големи ги дава видеата на крајот, доколку обработуваш некое друго видео, ставаш дополнителни ефекти и ред други работи... мене едно ми излезе 110МБ :LOL:
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,518
Мислења
845,837
Членови
29,316
Најнов член
Melisa.blanco
На врв Дно