1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продадено Desktop pc za 100e

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Pane24, 12 Април 2019.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. VerifiedUsers Overlay
  Pane24

  Pane24
  Unstoppable

  4,081
  2,864
  31 oктомври 2012
  Машко
  Копач на етериум
  На DaVoRkNe, Вајкинг, boban73 и уште 3 други им се допаѓа ова.
 2. VerifiedUsers Overlay
  Pane24

  Pane24
  Unstoppable

  4,081
  2,864
  31 oктомври 2012
  Машко
  Копач на етериум
  Cena za kesh do vecer 5000 denari. Koj prv dosol toj ke bide usluzen. Bez rezervacii i kargo.
   
 3. VerifiedUsers Overlay
  Pane24

  Pane24
  Unstoppable

  4,081
  2,864
  31 oктомври 2012
  Машко
  Копач на етериум
Слични теми
 1. drown
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,056
 2. bojan_an
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1,356
 3. SonicMK
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  872
 4. pauly
  Одговори:
  25
  Прегледи:
  1,853
 5. Викса

  Продадено Desktop PC

  Одговори:
  5
  Прегледи:
  952
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...