Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Десктоп куќиште i5 10400f/Nvidia 3070/1TB SSD/16GB RAM

Статус
Затворена за нови мислења.

borcep

Practice makes perfect
12 септември 2013
1.029
1.780
Скопје
borcep додаде нов оглас:

Десктоп куќиште i5 10400f/Nvidia 3070/1TB SSD/16GB RAM -

Продавам десктоп куќиште составено од i5 10400f CPU со Cooler master Tower Cooler 120mm, MSI B560M( со WIFI), 2*8=16GB GSkill 3200MhZ Ram, Nvidia MSI RTX 3070 8GB Ventus, 1TB Adata Legend Pciex X4 NVME, Cooler master V1000 1000W PSU сето тоа во Sharkoon куќиште со влезни и излезни 120мм вентилатори и проѕирна страница. Комплетно исправно, процесорот и ссд-то имаат гаранција(36м, до 2026г). Карго праќам на ваша одговорност и сметка, заПогледнете го атачментот 126626[ATTACH...

Видете го целиот оглас...
Привремена резервација.
 
Последна промена:

borcep

Practice makes perfect
12 септември 2013
1.029
1.780
Скопје
Ја заборавив првобитно па ја додадов на деталниот оглас. Ти благодарам на дополната.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
45.674
Мислења
947.022
Членови
34.145
Огласи
2.014
Најнов член
Yadow
На врв Дно