1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Проценка Десктоп Конфигурација

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Boldozer, 8 ноември 2018.

 1. Boldozer

  Boldozer
  On your way to fame

  1,137
  570
  2 ноември 2012
 2. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  8,415
  10,978
  23 Јануари 2008
  Манга
  За да не се влечеш долго со продажба, ја би вака:
  1. 10k
  2. 2k
  3. 2.5k
  4. 2k
  5. 1k
  6. 3k
  7. 3k
  8. 1.5k
   
  На Bozoo, goce03, Grimriper и уште 3 други им се допаѓа ова.
 3. damil

  damil
  Gaining Experience

  587
  493
  2 Јануари 2015
  Машко
  Ако иде по овие цени јас би го земал ССД-то под реден број 5.
   
 4. Bozoo

  Bozoo
  Gaining Experience

  306
  266
  9 Јуни 2012
  Машко
  А јас рамот би ти го земал , ако иде по овие цени.
   
 5. VerifiedUsers Overlay
  Pane24

  Pane24
  Unstoppable

  4,046
  3,008
  31 oктомври 2012
  Машко
  Копач на етериум
  Sekade ramot e po 4200 denari samo kaj nas na forum e 2.5k dzabalak !
   
  Boldozer, Gymblonski и на angelkoski им се допаѓа ова.

Сподели

Вчитување...