• Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Десктоп конфигурација Рајзен 1200

kolesk

Gaining Experience
6 февруари 2016
223
252
Ништо лошо не мислев, туку, ако ја продаваше како "цела" конфигурација, ќе ти требаше повеќе време. Вака дефакто отиде за 2/3 дена.
 

Nikola100

Unstoppable
30 септември 2019
2.971
2.928
Скопје
PSU COOLER MASTER MASTERWATT LITE 400W - 1200 ден
CASE обично без фенови- 400 ден
Ryzen CPU cooler -200den - за двете ако ги купите - бесплатно иде ладилникот !!!
 
Последна промена:

Nikola100

Unstoppable
30 септември 2019
2.971
2.928
Скопје
PSU COOLER MASTER MASTERWATT LITE 400W - prodadeno
Case обично без фенови- 400 ден
Ryzen CPU cooler -200den - за двете ако ги купите - бесплатно иде ладилникот !!!
 
Последна промена:

Nikola100

Unstoppable
30 септември 2019
2.971
2.928
Скопје
CASE обично без фенови- 400 ден
Ryzen CPU cooler -200den - за двете ако ги купите - бесплатно иде ладилникот !!!
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43.891
Мислења
912.341
Членови
32.612
Огласи
840
Најнов член
yeyeyeye
На врв Дно